Některé z našich realizací - zahradní jezírka, koupací jezírka

Zahradní jezírka: Náhled fotek z realizace koupacího jezírka v obci Klokočná v roce 2016. Zahradní jezírka: Koupací jezírko v obci Klokočná Realizace jezírka proběhla na jaře 2016 a jedná se o jedno z našich nejpodařenějších jezírek. Na jezírko bylo použito cca 30tun čediče. Jezírko je osazeno jedním z námi vyvinutých a vyrobených filtrů. Velkorysé molo z tropického dřeva Bangkirai zvyšuje užitnou i estetickou hodnotu jezírka. Přibližné rozměry jezírka jsou cca 12x6m koupací část 8x4x2m.
Zahradní jezírka: Náhled fotek z realizace koupacího jezírka v Sázavě v roce 2005. Zahradní jezírka: koupaci jezirko sazava Při realizaci tohoto jezírka bylo použito 924 m2 Geotextílie, 462 m2 PVC folie, cca 120 tun kameniva a 35 tun kačírku. jezírko je osazeno gravitačním filtrem naší vyroby o aktivním objemu 3m3. Jedná se o jednu z největších a nejnáročnějších realizací naší firmy.
Zahradní jezírka: Realizace fóliového zahradního jezírka s gravitační filtrací v obci Líšnice v roce 2005. Zahradní jezírka:  zahradni jezirko lisnice Při realizaci byl použit kámen z vápencového lomu v Mořině. Tato realizace byla náročná zejmény kvůli nepoddajnému a obtížně zpracovatelnému podkladu - výkop byl provátěn v rostlé břidlicové skále. Na výsledek naší práce jsme hrdí.
Zahradní jezírka: Realizace koupacího jezírka z 1.0 mm PVC fólie u rodinného domu v Kouřimi v roce 2004. Zahradní jezírka: Koupaci jezirko kourim Této realizaci předcházela velice náročná a pracná úprava terénu. Hladina jezírka se nachází cca 1m nad původní úrovní terénu. Kvalitní zhutnění navážky bylo velice důležité.
Zahradní jezírka: Koupací jezírko realizované v roce 2013 v Předbojích u Prahy Zahradní jezírka: Koupaci jezirko v Předbojích u Prahy s gravitačně čerpadlovým plněním filtrace, UV lampou TMC 110W, filtrem NEXUS 210 a s mikrosítovou předfiltraci CETUS.
Zahradní jezírka: Jedno z našich koupacích jezírek, které jsme realizovali v obci Železná. Zahradní jezírka: Koupaci jezirko v obci Železná Jezírko je svařené z PVC folie 1,5mm, geotextílie 500 g/m2 a má profesionální filtrační systém s gravitačním plněním. Na jezírko a jeho okolí bylo požito cca 35 tun kamene porfýr.